Nemoc dítěte je vzkazem rodičům

„Nemoc je nastavené zrcadlo“

zrcadlo

nikdo mne nemá rád

Nemoc dítěte je vzkazem rodičům : „Málo se mi věnujete ! “ anebo „Jste na sebe zlí !“

Aby se mohly děti uzdravit, musí se uzdravit především vztahy v rodině. To, co neumí dítě povědět rodičům nahlas, říká to svojí nemocí. Pokud je dítě v dobré náladě, uvolněné a klidné, má i dobrou imunitu. Když vám dítě dlouhodobě stůně, většinou ho něco trápí. Pokud ho něco trápí, je v napětí a v úzkosti, má imunitu oslabenou. Napětí matky se jako epidemie přenáší na děti. Ty jsou potom často nemocné, což ještě zvyšuje napětí matky a zhoršuje imunitu dětí. Pořád dokola! (cituji z knihy Mud.  Jana Hnízdila – „Zaříkávač nemocí“).

Domácí úkol pro rodiče:  „Naslouchejte mi!“  „Věnujte mi více času!“  „Více mne chvalte, oceňte a podpořte!“  „Mějte se rádi!“  „Nehádejte se!“

„Každá nemoc je informace“

dotek

jsem v bezpečí

Náš mozek pracuje jako nejmodernější počítač. Nahrává stejným způsobem veškeré informace, jak příjemné – pozitivní, tak nepříjemné – negativní. Nejrychlejší je tento proces v dětství, kdy se do mozku dítěte dostane naprosto vše, co vidí, slyší a prožívá. To bohužel není vždy jen pozitivní a některé z těchto informací mají velice negativní následky pro jeho další život i pro jeho zdraví.

Předpokládá se, že když má dítě jakoukoliv potíž, jde o špatnou komunikaci mezi levou a pravou hemisférou. Tento blok byl způsoben strachem, bolestí a strachem z bolesti.

Metoda One Brain – Jednotný mozek, nastoluje rovnováhu mezi mozkovými hemisférami a ty následně spouští samoléčící síly organismu.


Theme Designed By marksitbd